Jesteś tutaj: Start / Kadra Szkoły z Pasją

Kadra Szkoły z Pasją

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Eliza Misiura - Budzeń

Przejdź do - Eliza Misiura - Budzeń

Eliza Misiura Budzeń – bibliotekarka, opiekunka samorządu szkolnego i niejako animatorka w Szkole z Pasją. Jej biblioteka to miejsce spotkań. Tu można porozmawiać, uzyskać wsparcie, miło spędzić czas i oczywiście wypożyczyć książkę. Pani Eliza doskonale zna język angielski ale tez bez problemu pomaga uczniom w lekcjach z chemii.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Eliza Misiura - Budzeń

Paulina Wilczyńska

Przejdź do - Paulina Wilczyńska

Paulina Wilczyńska uczy języka angielskiego w naszej szkole naszych najmłodszych uczniów. Swoją pracę opiera o zabawę ale tez przede wszystkim o słuchanie i mówienie. Pani Paulinka ma wspaniały akcent co w edukacji wczesnoszkolnej jest bardzo ważne przy nauce języka obcego.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Paulina Wilczyńska

Katarzyna Foryś

Przejdź do - Katarzyna Foryś

Katarzyna Foryś pedagog/psycholog/doradca zawodowy szkolny ale przede wszystkim wielkie wsparcie uczniów, nauczycieli i rodziców. Pani Kasia swą dobrocią i mądrością otacza sytuacje które tego wymagają. Społeczność szkoły wie że może na nią liczyć a i spoza szkoły już nie jedna osoba skorzystała z konsultacji. Dzięki Pani Kasi w naszej szkole problemy to wyzwanie którym staramy się sprostać a których zdecydowanie pod dywan nie zamiatamy. Dzięki czemu rozwijamy się bo według naszych założeń problem to początek rozwoju o ile się go podejmie.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Katarzyna Foryś

Renata Rokoszna

Przejdź do - Renata Rokoszna

Renata Rokoszna to prawdziwy skarb. Jej kwalifikacje są imponujące a jeśli dołożyć do tego pasję i profesjonalizm wykonywanej pracy to tworzy sylwetkę idealną. Pani Renata wspiera dzieci w edukacyjnym i wychowawczym procesie. Prowadzi zajęcia dodatkowe i jest asystentem w nauczaniu wczesnoszkolnym. Tu gdzie potrzebne jest wsparcie jest Pani Renata.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Renata Rokoszna

Justyna Misiak

Przejdź do - Justyna Misiak

Pani Justynka Misiak to nasza logopedka. Dzięki niej nasze dzieciaczki na co dzień i na terenie szkoły mogą trenować poprawną wymowę. Pani Justynka ma  wspaniałe podejście do uczestników swoich zajęć . Nasi uczniowie przychodzą na zajęcia logopedycznie z przyjemnością i co więcej nie chcą z nich wychodzić. Pani Justynka jest tak słoneczna jak  jej gabinet który sama zaprojektowała i urządziła.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Justyna Misiak

Justyna Jarek

Przejdź do - Justyna Jarek

Pani Justyna Jarek obecnie wychowawca klasy 3 a od września rozpoczyna edukacyjną przygodę z pierwszakami. Pani Justynka jest z nami od początku funkcjonowania szkoły. Jej drugie imię to dyscyplina a trzecie to wyniki.  W jej klasie zawsze jest porządek i pełne zaangażowanie. Jest również sympatyczna i bardzo uważna na  każde dziecko. Pani Justynka jest świetną organizatorką.

12 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Justyna Jarek

Ewelina Jędrzejewska

Przejdź do - Ewelina Jędrzejewska

Pani Ewelina Jędrzejewska  jest wychowawcą edukacji wczesnoszkolnej. Za rok odda trzecią klasę do dalszej edukacji. Póki co z wielka starannością i uważnością pracuje z naszymi uczniami. Pani Ewelina posiada niebywałą cierpliwość, pomysłowość i naturalną dla niej radość z pracy z dziećmi.  Uwielbia poznawać nowe metody pracy, inspirować się i rozwijać. Cechuje ją indywidualne podejście w pracy z dziećmi. Każdy jej uczeń i uczennica ma od niej tyle czasu ile potrzebuje. Od początku pracy w naszej szkole prowadzi kółko ortograficzne dzięki czemu zdecydowanie poprawiła się ortografia naszych uczniów.

9 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Ewelina Jędrzejewska

Małgorzata Woźniak

Przejdź do - Małgorzata Woźniak

Małgorzata Woźniak pracuje z naszymi najmłodszymi uczniami. Od września odpowiedzialna będzie za grupę 5 i 6 latków. Pani Małgosia z wielka uważnością i spokojem wprowadza najmłodszych w fascynujący świat nauki. Jej naturalne łagodne podejście potrafi ułaskawić nawet najaktywniejszy młody temperament. Czaruje głosem, delikatnością i podejściem do dzieci.  W swojej pracy chętnie korzysta z rozwiązań pedagogiki Marii Montessori, pedagogiki zabawy i ruchu rozwijającego. Podstawą jej pracy są metody aktywizujące dziecko oraz elementy oceniania kształtującego.

7 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Małgorzata Woźniak

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-07-18
Data publikacji:2016-07-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Zapalska
Liczba odwiedzin:8559