Jesteś tutaj: Start / Przedszkole z Pasją

Przedszkole z Pasją

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Pracowity luty u przedszkolaków.

Przejdź do - Pracowity luty u przedszkolaków.

Jak mówi stare przysłowie „idzie luty, podkuj buty”, jednak nasze przedszkolaki nie boją się zimy. Ten miesiąc, chociaż krótki nie był wcale nudny.

1 marca 2018
Czytaj więcej o: Pracowity luty u przedszkolaków.

Witaj Nowy Rok!

Przejdź do - Witaj Nowy Rok!

Styczeń w przedszkolu rozpoczęliśmy od wspólnych życzeń noworocznych. Nie zabrakło też zimnych ogni. Nasze przedszkolaki wykonały piękne, kolorowe prace plastyczne o tematyce noworocznej. Sówki zaprezentowały „fajerwerki”, a Biedronki zamieniły się w stylistów fryzur karnawałowych.

 

6 lutego 2018
Czytaj więcej o: Witaj Nowy Rok!

Przedszkolaki z Pasją znów zachwyciły!

Przejdź do - Przedszkolaki z Pasją znów zachwyciły!

Grudzień to czas oczekiwania na Święta i na Mikołaja oczywiście dla wszystkich także dla naszych przedszkolaków. Nasze przygotowania rozpoczęliśmy od napisania listów do świętego Mikołaja, może i z pisaniem nie radzą sobie jeszcze, ale ich kreatywne sposoby przekazywania zachwyciły także Mikołaja.

28 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Przedszkolaki z Pasją znów zachwyciły!

Listopad u przedszkolaków.

Przejdź do - Listopad u przedszkolaków.

Miesiąc listopad już za nami. Nasze przedszkolaki spędziły go bardzo aktywnie. Z okazji 11-go listopada dzieci wzięły udział w konkursie „Pieśni i Piosenki patriotycznej- Polska żyje w nas”. Konkurs był zorganizowany przez Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Św.

4 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Listopad u przedszkolaków.

Dzień w Przedszkolu z pasją.

Przejdź do - Dzień w Przedszkolu z pasją.

Przedszkole działa już w nowych salach i pomieszczeniach. Dzieci mają mnóstwo miejsca do nauki podstawy i zajęć dodatkowych, wypoczynku, ćwiczeń i zabawy. Dzięki projektowi pn. „Przedszkolaki z pasją” realizowana jest podstawa programowa z Paniami przedszkolankami, indywidualne zajęcia dodatkowe z psychologiem i logopedą, grupowe zajęcia z doradztwa zawodowego i warsztaty z kompetencji społecznych z doradcą zawodowym

16 października 2017
Czytaj więcej o: Dzień w Przedszkolu z pasją.

Przedszkole już czynne.

Przejdź do - Przedszkole już czynne.

Niepubliczne Przedszkole w Zespole Edukacyjno-Przedszkolnego Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim jest czynne zgodnie z potrzebami rodziców w godzinach 6.30-16.00. Jest to możliwe dzięki realizowanemu projektowi pn. „Przedszkolaki z pasją”. We wrześniu zajęcia dla wszystkich dzieci odbywają się w salach zastępczych, gdyż w części przeznaczonej na przedszkole trwają nadal remonty i prace dostosowawcze.

12 września 2017
Czytaj więcej o: Przedszkole już czynne.

Informacja dla rodziców.

Przejdź do - Informacja dla rodziców.

Informujemy, że w Zespole Edukacyjno-Przedszkolnym Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim z siedzibą 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Ferdynanda Focha 3, od dnia 01.08.2017r. rozpoczyna się realizacja projektu pn. „Przedszkolaki z pasją”. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Przestrzeń Inicjatyw Społeczno- Kulturalnych PISK z siedzibą Sudoł 123, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014–2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa RPSW.08.00.00 - Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Działanie RPSW.08.03.00 – Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, Poddziałanie RPSW.08.03.01 -  Upowszechnianie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej.

4 sierpnia 2017
Czytaj więcej o: Informacja dla rodziców.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-07-13
Data publikacji:2016-07-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Zapalska
Liczba odwiedzin:2984