Święto Babci i Dziadka.

4 lutego 2019

„Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja”. Ten cytat stał się motywem przewodnim wieczorku poetyckiego dla babć i dziadków uczniów naszej szkoły.

Święto Babci i Dziadka  to uroczystość , która wpisała się już w  kalendarz  wyjątkowych wydarzeń w Szkole z Pasją.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się  w czwartek 31 stycznia. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Wyjątkowymi gośćmi , którzy swą obecnością uświetnili  naszą uroczystość, byli Pan Szymon Lada wraz z żoną oraz mentorzy współpracujący z nami w ramach projektu Tandem. Mentoring 55+

W kameralnie udekorowanej sali  przy świecach odbył się magiczny wieczór poezji. Uczniowie klas I-III recytowali wiersze swoim babciom i dziadkom, którzy popijając kawę wsłuchiwali się w słowa wnucząt. W wyjątkowy nastrój publiczność wprowadziły także piosenki Nie liczę godzin i lat Zbigniewa Wodeckiego czy Radość najpiękniejszych lat Anny Jantar. Ten niecodzienny  i wzruszający wieczór na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich, bo przecież czym bardziej można wyrazić miłość, niż słowami poezji i piosenki. Na zakończenie nasi uczniowie wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie ozdobione ramki na wspólne zdjęcie. Wzruszeniom i uściskom nie było końca.

Data utworzenia:2019-02-04
Data publikacji:2019-02-04