Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Szkole z Pasją.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
5 października 2017

Z przyjemnością informujemy, że od października 2017 roku przystąpiliśmy do realizacji nowego projektu pt. „Akademia Wiedzy Koniecznej - nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji” Projekt będzie trwał do marca 2018. W naszej szkole powstał Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji.

Jest to innowacyjny projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej, który będzie wykorzystywał potencjał szkoły jako miejsca do kształcenia, inspiracji i integracji osób dorosłych. To niezwykłe wyróżnienie dla naszej szkoły. Jesteśmy drugim ośrodkiem w województwie świętokrzyskim. W całej Polsce LOWE testowane jest w 50 miejscach.

            W miesiącach sierpień-wrzesień 2017 w naszej szkole została przeprowadzona diagnoza, z której wynikły potrzeby i oczekiwania osób dorosłych związanych
w szczególności ze szkołą. Na podstawie diagnozy określiliśmy kierunki działań na podstawie których zapraszać będziemy do aktywności rozwojowych i integracyjnych.

W pierwszej kolejności zapraszamy do udziału w kursie języka angielskiego, komputerowym oraz wsparciu indywidualnym psychologa, doradcy zawodowego oraz doradcy biznesowego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-05
Data publikacji:2017-10-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Zapalska
Liczba odwiedzin:390